Przeczytaj książkę podczas ferii

Witajcie! Już dzisiaj przedstawiamy Wam pomysł na ciekawą lekturę. ponieważ czeka Was dwa tygodnie niczym niezmąconego relaksu, to przygotowałyśmy tym razem całą serię. „Zwiadowcy” Johna Flanagana cieszą się niezmiennym zainteresowaniem naszych czytelników ale zapewne są jeszcze uczniowie, którzy nie znają tej historii. Pierwszy tom, z siedemnastu, to „Ruiny Gorlanu”. Przeczytajcie fragment opisu: „Przyszłość piętnastoletniego Willa zależy od decyzji możnego barona. Sam Will najchętniej zostałby rycerzem, ale – drobny i zwinny – nie odznacza się tężyzną fizyczną, niezbędną do władania mieczem. Tajemniczy Halt proponuje chłopakowi przystanie do zwiadowców – ludzi owianych legendą, którzy, jak wieść niesie, parają się mroczną magią, potrafią stawiać się niewidzialni… Początek nauki u mistrza Halta to jednocześnie początek wielkiej przygody i prawdziwej męskiej przyjaźni.” (opis z okładki)

Zapraszamy do świata stworzonego przez Flanagana, już miliony czytelników na całym świecie pokochały tę serię. Biblioteka zaprasza! A.S.