Każdy może pomóc…

Nasi uczniowie pomagają i każdy może ich wesprzeć. Nasza biblioteka czynnie im w tym pomaga.

Od poniedziałku (19.12) na terenie biblioteki i szkoły odbędą się dwa niezależne kiermasze.

W bibliotece można będzie się zaopatrzyć w gadżety prosto z kraju Ameryki Południowej, a dochód z ich sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na pomoc Peru.

Z kolei na terenie szkoły, wolontariusze sprzedawać będą fanty, na pomoc małemu Franiowi z Głogoczowa. Wszystko co chcecie mu podarować i co można sprzedać, a więc ozdoby świąteczne, książki, kupki, biżuterie itp… możecie przynosić do biblioteki jeszcze dziś i jutro (15-16.12).

Pomagajmy!!!