Już 1 grudnia rusza akcja „Podaruj bibliotece książkę na Gwiazdkę”

Drodzy czytelnicy! Po raz 16 wraz z początkiem grudnia rusza akcja „Podaruj bibliotece książkę na Gwiazdkę”. Jak co roku zwracamy się z prośbą, do całej społeczności szkolnej, o podarowanie naszej bibliotece książek. Tym razem bardzo chętnie przyjmiemy również filmy (DVD), audiobooki, gry planszowe oraz puzzle. Jeżeli macie w domu książki, których już nie czytacie, lub robicie świąteczne porządki, to pamiętajcie o naszej zbiórce. Prosimy o przynoszenie książek wydanych po roku 2000. Dajcie niechcianym rzeczom drugie życie! W bibliotece na ladzie czeka na Was pudełko, do którego możecie składać dary. Akcja trwa do 05.01.2023 roku. Liczymy na Waszą hojność. Pozdrawiamy i z góry dziękujemy za wszystkie prezenty dla biblioteki! A. S.