Rozkład jazdy

Dzień dobry! Świąteczny nastrój zbliża się wielkimi krokami, więc chciałabym naświetlić co czeka na Was w bibliotece w najbliższym czasie.

Już 30 listopada z okazji imienin Św. Andrzeja, każdy może zdać się na los i z przymrużeniem oka sprawdzić co czeka go w przyszłości – książkowe wróżby czekają.

Powraca dla Was szybki konkurs tym razem mikołajkowy w dniach 1-5.12, możecie obstawić ile sztuk słodyczy znajduje się w naszym słoiku. Osoby, które będą najbliższe prawidłowego wyniku zgarną całą zawartość.

Na drzwiach wejściowych do biblioteki od 1. 12 zaczynamy świąteczne odliczanie, codziennie w naszym adwentowym kalendarzu pojawi się nowa ciekawa książka.

Również od 1.12 rozpoczynamy akcje podaruj bibliotece książkę na gwiazdkę. Do 5.01.2023, każdy kto chce, może podarować drugie życie swoim książkom, filmom na DVD, audiobookom na CD, grom planszowym czy puzzlom.

W dniach 5-6.12 na przerwach i wolnych lekcjach (dla chętnych) prowadzimy warsztaty ozdob świątecznych, będziemy robić aniołki i choinki z papieru, które można zabrać lub podarować szkolnemu wolontariatowi na szczytny cel.

W Mikołajki (6.12) każdy wypożyczający książkę, może liczyć na drobny upominek, które Świetny zostawił dla nich w bibliotece.

Od 7 do 16 grudnia, maraton kolorowanek świątecznych.

Będzie się działo, zapiszcie daty w kalendarzu, miejcie oczy i uszy otwarte. O wszystkim oraz ewentualnych zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

Zapraszamy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii biblioteka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.