Nasze logo

Dzień dobry! Mam zaszczyt ogłosić wyniki naszego konkursu na logo biblioteczne. W wyznaczonym terminie otrzymaliśmy kilka bardzo pięknych prac. Komisja miała duży problem z wyborem, ponieważ każda była inna, unikatowa i ciekawa. Mimo wszystko jednogłośnie wybraliśmy logo zaprojektowane przez Katarzynę z klasy 4E, która zapraszamy do biblioteki po odbiór nagrody i jednocześnie informujemy, ze od teraz jej praca będzie pełniła funkcję oficjalnego loga naszej biblioteki.

Wszystkim, biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a Katarzynie gratulujemy.

Tym samym zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnym szybkim konkursie tym razem mikołajkowym, już 1 grudnia.