Polecamy!

Witajcie! My już dziś zaczynamy świętować Mundial rozgrywany w Katarze. Aby wprowadzić Was w nastrój największego święta piłki nożnej przygotowałyśmy na dziś biografię wybitnego piłkarza Leo Messegio. To pozycja Guillema Balague „Leo Messi”. Ten reprezentant Argentyny jest na pewno jednym z najlepszych piłkarzy świata. Z pewnością będziemy z zapartym tchem śledzić poczynania zarówno jego, jak i innych gwiazd piłki nożnej. Poznajcie krótki opis fabuły: „1 maja 2005 roku 17-letni Lionel Messi strzelił swojego pierwszego gola dla FC Barcelony, stając się najmłodszym piłkarzem, który tego dokonał. Od tamtego momentu jego kariera to zawrotna podróż na sam szczyt futbolowego świata. Guillem Balague niezwykle dokładnie prześwietla życie Argentyńczyka. Bada jego włoskie korzenie, odkrywa, że niewiele zabrakło, by urodził się w Australii, opisuje początki w La Masii, gdy „karzeł” z łatwością ogrywał zdumionych Pique i Fabregasa.”

Wszystkich kibiców zapraszamy do biblioteki, gdzie już w poniedziałek powstanie strefa kibica i możliwość obejrzenia meczy rozgrywanych o 11 i 14. Zapraszamy!