Książka tygodnia

Witam! Dziś dla odmiany proponuje Wam komiks. Jako, że w naszej szkole fanów Wiedźmina Geralta nie brakuje, to polecamy „Dom ze szkła” komiks z serii Wiedźmin, którego autorami są Paul Tobin i Joe Querio. To prawdziwa uczta dla wilbicieli zarówno komiksów jak i wspomnianego zabójcy potworów. Oto kilka słów o fabule: „Podczas wędrówki przez nawiedzony Czarny Las wiedźmin Geralt spotyka Jakuba, owdowiałego rybaka. Jak się okazuje, żona mężczyzny, Marta, nawet po śmierci nie chce opuścić posiadłości zwanej Domem ze Szkła. Niekończące się korytarze, gdzie niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, oraz skrywana przez dom tajemnica sprawią, że Geralt będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich wiedźmińskich umiejętności, aby nie tylko rozwiązać zagadkę związaną z Martą i Jakubem, ale też przeżyć.” (opis z okładki).

Zapraszamy do biblioteki po ten i inne komiksy oraz oczywiście po więcej wiedźmińskiej literatury. A. Szymoniak