Nowości na długi majowy weekend

Dzień dobry! Jednak nam się udało zamówić i przygotować dla was kilka nowości książkowych, które już są do wypożyczenia. Na biblioteczną półkę trafiły powieści fantastyczne, obyczajowe, kryminały, komiks, publikacje z dziedziny ekonomii tak poszukiwane przez was na lekcje z podstaw przedsiębiorczości. Są to kontynuacje dostępnych u nas już od jakiegoś czasu serii, jak i zupełnie nowe wydawnictwa.

Wśród tytułów możecie znaleźć m.in. „444”, „Amerykańscy bogowie”, „Chłopcy Jo”, „Co nas nie zabije”, „Dwór cierni i róż”, „Bogowie i potwory”, „Gra anioła”, „Kwestia ceny”, „Moc przyciągania pieniądza”, „Nibynoc”, „Klątwa Tytana”, „Pokuta”, „Potęga podświadomości”, „Przewieszenie”, „Przysięga ze złota”, „Następczyni”, „Sedinum”, „Zaginiona siostra”, „Święto ognia”.

Uzupełniliśmy także braki w lekturach, a więc „Lalka”, „Przedwiośnie”, „Rok 1984”, „Katedra” i opowiadania Marka Nowakowskiego.

Zachęcamy do wypożyczeń na długi majowy weekend.