WAŻNA INFORMACJA!!!!

Drodzy uczniowie I LO im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach. W ostatnich dniach otrzymaliśmy pismo od Pana Ministra Edukacji z prośbą o niezwłoczne przeprowadzanie w naszej szkole konsultacji społecznych. Sprawa jest pilna bo dotyczy waszej dalszej edukacji. Musimy zająć się problemem nowego kanonu lektur. W tym calu prosimy wszystkich, którym los literatury nie jest obojętny, o przyjście do biblioteki w dniu 1 kwietnia i zapisanie na specjalnie przygotowanym plakacie (drzwi do biblioteki) swoich propozycji książek, które chcecie omawiać na lekcjach. Czasu mamy niewiele, ponieważ nowy kanon lektur ma obowiązywać już od poniedziałku.

Prosimy o liczne przybycie.