Książka tygodnia… i inne sekrety rodzinne

Dzień dobry! Dziś tradycyjnie przedstawiam wam kolejną książkę z naszego zbioru. Proponuje coś lekkiego jak rozrywkowy kryminał, ale poruszający kilka ważnych problemów. Ta powieść Anety Jadowskiej pt. „Trup na plaży i inne sekrety rodzinne” poleca wam sama Joanna Chmielewska.

„Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ja najbardziej ekscytujące lato w całym życiu. Zatrzymuje się w pensjonacie, który prowadzi jej babcia, rozpoczyna pracę w kawiarni i niedługo później… znajduje zwłoki. Kim był martwy mężczyzna? Jak zginął i czego szukał w pensjonacie Garstków? Śledztwo utknęło w martwym punkcie, a Magda, córka policjanta, wbrew ostrzeżeniom postanowiła zostać detektywem. Co prawda komuś zależy, aby czym prędzej wyjechała z miasteczka, ale tym pomartwi się później. Zwłaszcza, że sprawa zagadkowego trupa wydaje się powiązana z pewną rodzinna tajemnicą…” (opis z okładki)

W bibliotece oprócz tej książki, możecie znaleźć również kolejne dwa tomy, które można czytać oddzielnie, ale które razem opowiadają o trzech pokoleniach silnych kobiet.

Zapraszam do wypożyczeń.