Ferie!!!

Dzień dobry. Rozpoczęliśmy ferie, wolny czas, kiedy pogoda nie dopisuje, można więc śmiało spędzić z książką i przenieść się w inny świat, czego Wam serdecznie życzę i polecam.

Przypominam również wszystkim, którzy zapomnieli, a chcieliby wypożyczyć coś interesującego lub zaległą lekturę, że biblioteka będzie otwarta w feryjne środy od 10 do 13.

Przedłużyliśmy także akcję „Podaruj bibliotece książkę…” do końca stycznia, a więc zachęcam wszystkich, którym zalegają na półkach niepotrzebne książki, gry, filmy na DVD czy audiobooki, do dania im drugiego życia. Nasz zbiór już nie długo powiększy się o wszystkie Wasze dary, których na dany moment jest dość sporo, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy!