Książka tygodnia

Witajcie! Oto książka wybrana dla Was w tym tygodniu – „[delirium]” Lauren Oliver. Czy chcielibyście wyleczyć się z miłości? Przeczytajcie krótki opis z okładki: „Mówili, że bez [miłości] będę szczęśliwa. Mówili, że będę bezpieczna. I zawsze im wierzyłam. Do dziś. Teraz wszystko się zmieniło. Teraz wolę zachorować i kochać choćby przez ułamek sekundy, niż żyć setki lat w kłamstwie. Dawniej wierzono, że [miłość] jest najważniejszą rzeczą pod słońcem. W imię [miłości] ludzie byli w stanie zrobić wszystko, nawet zabić. Potem wynaleziono lekarstwo na [miłość]…”

Zapraszamy do biblioteki! Już w poniedziałek Mikołaj rozdaje cukierki!!! A. Szymoniak