Rusza akcja „Podaruj bibliotece książkę na gwiazdkę”

Jaka?

Kochani, jest sprawa 😉 W naszej szkole rusza piętnasta edycja akcji „PODARUJ SWOJEJ BIBLIOTECE KSIĄŻKĘ NA GWIAZDKĘ”. Prosimy wszystkich miłośników literatury, uczniów oraz nauczycieli, o przejrzenie swoich domowych regałów, może znajdują się tam pozycje zapomniane przez właścicieli, a które ucieszą innych czytelników.

Kiedy?

Zbiórka potrwa od 06.12.2021r. do 07.01.2022r.

Co zbieramy?

W tym roku jak zawsze ucieszymy się z książek wydanych po 2000 roku, ale również chcemy powiększyć zbiory naszej biblioteki o wartościowe filmy na DVD, audiobooki na płytach CD oraz gry planszowe.

Gdzie?

W w/w dniach w bibliotece (wypożyczalni) będzie stało specjalnie na ten cel przygotowane pudełko, do którego możecie Państwo odkładać przyniesione „prezenty” dla biblioteki.

Liczymy na Państwa przedświąteczną szczodrość, zrozumienie idei tego przedsięwzięcia.

Pozdrawiamy i serdecznie dziękujemy za wszystkie dary.