Polecamy!

Witam! Wybrana książka dla Was, to tym razem „Nikt nie idzie” Jakuba Małeckiego. To młody polski pisarz nominowany do nagrody literackiej NIKE. Jego powieść składa się z fragmentów wydarzeń, które łączą się w całość. W tej książce odnajdziecie wielkie emocje, miłość i samotność. Oto kilka słów o fabule: „Po tym, jak Olga zobaczyła go po raz pierwszy, uporczywie wracał do niej w myślach. Tajemnicza postać z kolorowymi balonami. Ni to mężczyzna, ni to dziecko. Ona samotna, on osobny i zamknięty we własnym świecie. Ich losy przetną się ponownie na skrzyżowaniu ulic w chwili tragicznego zdarzenia.” (opis z okładki)

Ps. Książkę tę zakupiliśmy na Waszą prośbę (skrzynka życzeń). Zapraszamy do biblioteki i głosowania w skrzynce życzeń bibliotecznych. Pozdrawiam! A. Szymoniak