Zapraszamy na popołudnia filmowe do biblioteki

Witajcie! Od tego czwartku tj. 16.09, ruszamy z nową inicjatywą. Od godziny 14 zapraszamy wszystkich chętnych na seanse filmowe do biblioteki. Co tydzień będziemy wspólnie oglądać wybrany film z naszych zbiorów. Zaczniemy od adaptacji lektur szkolnych. Spotkania filmowe rozpoczniemy pokazem spektaklu „Mistrz i Małgorzata”, ekranizacji Waszej lektury. Jest to : „Czteroczęściowa, zrealizowana techniką video, wierna adaptacja dramatu Michaiła Bułhakowa, jest wiernym odwzorowaniem rękopisu rosyjskiego dramaturga. Akcja powieści przebiega na dwóch płaszczyznach: miejsca i czasu. Wydarzenia toczące się w Moskwie w latach 30 – tych XX wieku przeplatają się z wątkiem historycznym biblijnej Jerozolimy.” (opis z okładki)

Zapraszamy wszystkich chętnych do biblioteki. Zapewniamy słone przekąski:) A. Szymoniak