Wakacje

Za nami kolejny, dość specyficzny, rok szkolny. Mimo pandemii życie czytelnicze trwało, a nasza biblioteka pracowała pełną parą. Wszystko co się w niej działo było zasługą przede wszystkim naszych czytelników, którzy mimo zdalnej nauki i zaleceń siedzenia w domach zdobywali się na chwilę, aby przyjść po kolejną książkę. Nie było nam dane spędzać długich i interesujących chwil w murach biblioteki i czytelni, ale obiecujemy, że gdy tylko sytuacja na to pozwoli od przyszłego roku postaramy się to nadrobić.

Życzymy Wam, nasi Drodzy Czytelniczy ciepłych i wesołych wakacji z książką. Czekamy w kolejnym roku szkolnym, Bibliotekarki 🙂