Książka na weekend

Witam wszystkich czytelników. Lato rozkręca się na całego, wakacje tuż tuż. Najlepsza forma relaksu to zdecydowanie czytanie na świeżym powietrzu. Na ten weekend przygotowałam powieść młodzieżową, która zajmowała pierwsze miejsce na liście bestsellerów w USA. Zachęcam Was do przeczytania książki „Ponad wszystko”, której autorką jest Nicola Yoon. To jedna z tych powieści, które wyciskają łzy. Przeczytajcie fragment : „Moja choroba jest bardzo rzadka. Mówiąc krótko – mam alergię na cały świat. Od siedemnastu lat jestem uwięziona w domu. kontaktują się ze mną wyłącznie mama i moja pielęgniarka. Pewnego dnia wyglądam przez okno i widzę… jego. Jest wysoki, szczupły, ubrany na czarno. Nasze spojrzenia się spotykają. Obserwuje go z oddali. Już wiem, że moje życie właśnie się zmieniło. Nieodwracalnie. I wiem, że to będzie katastrofa.”

Zapraszam Was do biblioteki i zachęcam do wypożyczeń książek na wakacje. Pozdrawiam! A. Szymoniak