Wirtualna skrzynka życzeń czytelniczych

Dzień dobry! Wracamy do pracy po świętach, pełni sił i nowych pomysłów. Nadal jednak nie możemy na co dzień spotkać się osobiście w murach szkoły, ale biblioteka czeka na Was w czasie dyżurów.
Wielu z was wie, że nasze zbiory często powiększane są na waszą prośbę i składają się z tytułów, które nam podsyłacie. Na ladzie w wypożyczalni stoi skrzynka do której możecie składać swoje propozycje. W obecnej sytuacji wszystko dla bezpieczeństwa przenosi się do internetu. Dlatego też postanowiliśmy i tą skrzynkę oddać w wasze ręce w sposób wirtualny.
Wszystkich zachęcamy do kliknięcia w link:  https://forms.gle/4Ew6L4i5LU56UwgF8 i wypełnienia formularza, czyli krótkiej odpowiedzi na pytanie: Co byś chciał/chciała aby znalazło się w zbiorach biblioteki? Prosimy o podanie tytułu i autora książki lub innego zboru, który w miarę możliwości stanie na naszych bibliotecznych półkach.
W zamian obiecujemy, że gdy tylko nowości do nas dotrą i będą gotowe do wypożyczeń będziemy o tym Was na bieżąco informować w naszych mediach społecznościowych i stronie internetowej.

Pozdrawiam I. Górka