Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkim naszym czytelnikom i przyjaciołom, składamy serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i szczęścia w nowym 2021 roku. Oby wszystkie Wasze marzenia się spełniły, a Nowy Rok był lepszy od tego minionego! Pod choinką życzymy Wam wymarzonych prezentów (oby były też książki!), na stole wigilijnym smacznych potraw ale przede wszystkim zdrowia dla Waszych rodzin. Prześlijcie życzenia dla wszystkich, z którymi nie możecie się spotkać. Oby kolejne święta były już normalne i rodzinne. Życzymy Wam tego i sobie z całego serca!!! Wasze Panie bibliotekarki: Anita, Izabela, Maria i Małgorzata.