Nowości wśród czasopism

Witajcie,Pomimo chłodu i mrozu do biblioteki nadal na napływają prenumerowane czasopisma. W ostatnim czasie dotarły do nas m.in.: „Delta”, „Przyroda Polska”, „Polityka”, „Świat Nauki”, „Wiedza i Życie”, „Biuletyn IPN” oraz „Mówią Wieki”. A co można znaleźć w ich treści:- cykl artykułów o zwycięstwie nad komunizmem w 1920 roku i 1980 roku (Biuletyn IPN nr. 7-8) oraz o Zrzeszeniu „Wolność i Nienawiść” (Biuletyn IPN nr. 9);- temat numeru „Mówią Wieki” (nr 12) : „Historia przed Trybunałem” opowiada o spojrzeniu na historię przez pryzmat prawa międzynarodowego;- m.in. o pozytywnym znaczeniu mrówek dla przyrody i leśnej architekturze, poczytacie w 'Przyrodzie Polskiej”;- „Delta” zawiera opis grudniowego nieba, zdjęcia RTG Wszechświata czy liczby autobiograficzne;- bieżące sprawy społeczno-polityczne oczywiście w najnowszych numerach tygodnika „Polityka”.To tylko namiastka zawartości naszych najnowszych nabytków. Przypominam, ze czasopisma tak jak książki możecie śmiało wypożyczać w godzinach naszych dyżurów w bibliotece. Jeśli komuś bardzo zależy na danym artykule, a nie ma możliwości dotarcia do szkoły, zachęcam do kontaktu przez fb, dziennik elektroniczny lub iza.gorka@poczta.fm , jeśli tylko dany numer czasopisma będzie dostępny, możemy wykonać jego skan i przesłać na adres mailowy. Przeglądajcie nasz katalog, a znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych i przydatnych treści, które czekają na Was w murach szkolnej biblioteki.

Pozdrawiam I. Górka