Dziś książkę poleca Święty Mikołaj

Ho ho ho najlepszy prezent to książka przecież.

Ho ho ho! Witajcie moi mili. Mam nadzieję, że wszyscy byliście w tym roku bardzo grzeczni (albo przynajmniej grzeczni). Odwiedziłem niedawno bibliotekę i wybrałem dla Was książkę na Mikołajki. Posłuchajcie o czym ona jest: „Na miejscu Jess każdy miałby dosyć. Pracy na dwa etaty, chodzenia przez cały rok w jednej parze dżinsów, kupowania najtańszych jogurtów na promocji w supermarkecie i wybaczania byłemu mężowi, że nie płaci alimentów. Jednak Jess nie należy do kobiet, które łatwo się poddają. Kiedy okazuje się, że jej córka ma szansę na zdobycie stypendium w wymarzonej szkole, gotowa jest ruszyć na drugi koniec kraju, zabierając ze sobą problematycznego nastolatka, wybitnie uzdolnioną dziewczynkę z chorobą lokomocyjną i kudłatego psa o wielkim sercu. A także przypadkowo spotkanego mężczyznę na życiowym zakręcie, który w krytycznej chwili wyciąga do nich pomocną dłoń. Czy wspólna podróż pokaże im, że… razem będzie lepiej?”

Książka doczekała się ekranizacji, więc możecie przekonać się czy udanej. Mikołaj kazał Wam przekazać, że niestety w tym roku nie może poczęstować naszych czytelników słodyczami (ze względów sanitarnych) ale za rok na pewno nadrobi słodkie zaległości. Życzę wszystkim wymarzonych prezentów i jak najmniej rózg. A. Szymoniak

Ps. Więcej książek tej autorki znajdziecie na naszych półkach.