Zapraszamy do lektury polskich kryminałów

Witam wszystkich serdecznie. Za oknem robi się ciemno już popołudniu. Często pada, wieje mocny wiatr albo jest wszechobecna mgła. W takich okolicznościach przyrody nie macie innego wyjścia, musicie zanurzyć się w lekturze kryminału, gdzie trup ściele się gęsto, zagadka jest tak zagmatwana, że nie macie pojęcia kto zabił, a w tle spotykacie się często z dużą dawką humoru i sarkazmu. Polecam Wam dzisiaj wystawę polskich powieści sensacyjnych, które możecie wypożyczyć w bibliotece. Znajdziecie tu same gorące nazwiska polskich autorów z tego gatunku literatury. Znajdziecie u nas powieści: Remigiusza Mroza, Zygmunta Miłoszewskiego, Katarzyny Puzyńskiej, Katarzyny Bondy, Joanny Chmielewskiej, Marka Krajewskiego, Maxa Czorny i innych.

Zapraszamy wszystkich chętnych detektywów w godzinach naszych dyżurów. Pozdrawiam ciepło. A. Szymoniak

Ps. Książek R. Mroza mamy znaczniej więcej ale niestety w tym momencie wszystkie prawie są u naszych czytelników, więc nie ma ich na zdjęciu.