Książka na wakacje

Witam wszystkich czytelników. Jak zapewne wiecie, w piątek zaczynają się wakacje. Każdy z nas chce wypocząć i odwiedzić ciekawe miejsca. W tym roku nasz wypoczynek będzie pewno wyglądał nieco inaczej niż zwykle. Większość z nas spędzi urlop w najbliższej okolicy szukając bezpiecznych atrakcji. Dlatego polecam Wam dziś ciekawy przewodnik po naszej okolicy „Gdzie chadzały Południce?” Adama Górki. „Ci, którzy zdecydują się na przeczytanie przewodnika dowiedzą się między innymi: dlaczego w nocy warto chodzić środkiem drogi? Jak zostać bogatym choć niekoniecznie szczęśliwym? Dlaczego warto odpocząć w środku pracy? Czym różnią się blachy od blech? Gdzie wieża jest niższa od kościoła? Pod którym kamieniem leży diabeł, a na którym liczył swoje pieniądze? Czemu warto ugościć nieznajomych, a już szczególnie w deszczowe dni?…”

W przewodniku znajdziecie opisy tras spacerowych i bazę noclegową oraz mnóstwo ciekawostek i przydatnych informacji. Zapraszam do biblioteki! A. Szymoniak