Propozycja na obcowanie z najnowszą literaturą polską

„UL z książkami” codziennie o 18.00 na Facebooku do końca epidemii

Zapraszamy na serię wirtualnych spotkań autorskich „UL z książkami”, w ramach którego polscy literaci codziennie czytają i rozmawiają online z fanami na Facebooku.

Od 16 marca 2020 roku Unia Literacka zorganizowała specjalny cykl wirtualnych spotkań „UL z książkami” z autorami i autorkami książek. UL będzie bzykał i brzęczał do końca epidemii, codziennie o godzinie 18.00  literatki i literaci specjalnie dla Was czytają, rozmawiają, wygłupiają się i walczą z problemami technicznymi na Facebooku.

To wyjątkowe wydarzenie w internecie, dzięki któremu w spotkaniach autorskich mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy Facebooka – a „wirtualna sala spotkań” pomieści wszystkich chętnych! Codzienne przeciwwirusowe spotkania literackie na facebookowej stronie Unia Literacka. https://www.facebook.com/unia.literacka/

Jeśli przegapicie spotkania na żywo, to wszystkie nagrania znajdziesz na stronie Unia Literacka, gdzie możecie je obejrzeć, a do tej pory występowali: Magdalena Grzebałkowska, Jacek Dehnel, Zygmunt Miłoszewski, Urszula Zajączkowska, Michał Rusinek, Kaja Malanowska oraz Marcin Szczygielski.