Książka tygodnia

Na tydzień walentynkowy polecamy naszym czytelnikom absolutny hit czytelniczy naszej biblioteki, czyli „Gwiazd naszych wina”. Ten tytuł autorstwa John’a Green’a to piękna opowieść o miłości dwojga nastolatków. Oto krótki opis: „Ta książka to historia o dwojgu młodych ludzi, którzy spotykają się w grupie wsparcia dla chorych nastolatków. Dziewczyna o imieniu Hazel, która ma szesnaście lat i nowotwór, poznaje tam Augustusa, niewiele starszego od siebie chłopaka. Ich wspólna historia nikogo nie pozostawia obojętnym”. Jeśli jeszcze nie przeczytaliście ani nie obejrzeliście filmu na podstawie tego bestsellera, to koniecnie zapraszamy!