Wybraliście kolejne nowe książki

Witajcie!

To Wy za pomocą głosów ze skrzynki życzeń czytelniczych wybraliście nowe tytuły, które powiększą zbiory naszej biblioteki. skrzynkaNajwiększym zainteresowaniem cieszyła się kontynuacja książki „Obsydian”. Zatem już dziś możecie wypożyczyć dalsze części: „Onyks” i „Opal”. Prosiliście również o kontynuację serii „Royal”, i tak dostępna jest 4 część „Korona ze stali”. Zakończyliśmy rówineż niezwykle popularną serię „Zwiadowcy” tytułami: „Klan czerwonego lisa” i „Pojedynek w Araluenie”. Obiecujemy, że w miarę możliwości będziemy zdobywać kolejne tytuły. Ponadto informujemy, że wskazane przez Was książki „Nakarmić kamień” Bronki Nowickiej i „Czerwona królowa” V. Aveyard, są dostepne w naszym księgozbiorze. Dziękujemy za spore zainteresowanie skrzynką z Waszej strony i zapraszamy do biblioteki:)